VK VECTOR účastníkom OM 2012/2013 vo volejbale mužov

Na základe iniciatívy Zahora sa VK Vector prihlásil opäť do okresných majstrovstiev vo volejbale mužov v Prešove. Naposledy sme hrali v OM v sezóne 2006/07, keď sme si dali po 4 sezónach (2003/04-2006/07) pauzu na 5 rokov.

Vector-Drink team 1:1

Umiestnili sme sa na 2. mieste, do finále postúpil Drink team o skóre.

Hrali sme v zostave: Vlado P., Šaro, Luťo, Maroš, Mech, Soňa

!!!FOTO!!!

KONEČNÁ TABUĽKA A VÝSLEDKY!!!

KONIEC SEZÓNY
2006/07

04.04.2007
VK Vector-FVT TU Bobrík 1:3 (-23,-19,21,-22) !!!FOTO po zápase!!!
Zostava: Majo, Šaro, Maroš, Kamil, Jano, Luťo
Zápas bol od začiatku vyrovnaný, no už v prvom sete sa skončili naše nádeje na úspech, keď za stavu 19:20 po veľkom prešľape súperovho blokára si Šaro urobil výron a skončil na pohotovosti so sádrou po koleno. Aj keď sme boli už len piati, tak sme po dohode so súperom zápas dohrali. Bobríci hrali priemerný volejbal, no zaslúžene vyhrali. My sme sa snažili, ale na súpera sme tentokrát nestačili.
Sezónu sme ukončili u Kuba, no za malej účasti. Za zmienku stojí akurát Marošova cesta autobusom MHD po niekoľkých rokoch, no zvládol ju výborne, aj keď opatrne. O našom umiestnení sa rozhodne až po poslednom zápase (dohrávke ZPA-KOPA A zo základnej časti).
26.03.2007
ZPA-VK Vector 3:2 (22, -21, -18, 20, 14) !!!FOTO zo zápasu!!!
Zostava: Majo, Šaro, Maroš, Ľubo, Jano, Luťo
Prvý set sa začal bez rozhodcu (pískal Ondrej K. z Bobríkov) a hrali sme ho dosť ľahkovážne. Po príchode rozhodcu na začiatku druhého setu sme sa konečne začali sústrediť na hru a prevzali sme iniciatívu. Súpera sme zatlačili výborným servisom a znemožnili sme mu rýchly útok stredom, čo je ich silná zbraň. Do polovice 4.setu to vyzeralo na naše víťazstvo, no potom sme sa nechali za stavu 17:16 znervózniť a pokiaľ sme sa rozkukali bolo 21:16. Tajbrejk sme začali zle (4:1), no postupne sme zrovnali stav a aj keď sme ani raz neviedli, tak sme boli stále bod za súperom. Za stavu 13:13 sme loptu zadarmo nepoložili, potom sme ešte zrovnali na 14:14, no to bolo všetko. V dobrom zápase sme mali trochu smoly, no súper hral tiež dobre. Chýbal Kamil, nebude hrať kvôli zraneniu ani posledný zápas, v ktorom nám pôjde o konečné 3.miesto.
19.03.2007
VK Vector-KOPA Eng.B 1:3 (24,-23,-17,-20) !!!FOTO zo zápasu!!!
Zostava: Majo, Šaro, Jano, Kamil, Luťo, Vlado H.
Napriek trochu oslabenej zostave (Maroš trčal na "Župčanskej hure" za prevráteným kamiónom) sme pokračovali v dobrom výkone z minulého zápasu. Celý 1.set sme sa držali 2-3 body za súperom, v koncovke sme však vyrovnali na 24:24 a Vlado dvoma riskantnými podaniami dostal "Kopu" od siete, takže sme ich ubránili a získali set pre seba.
2.set sa podobal prvému, pokračovali sme v riskantnom podaní a aj keď sme ich dosť pokazili, bola to dobrá taktika. Za stavu 23:23 "Kopa" ledva zachytila náš útok, no položili ťažkú loptu spoza útočky. Potom prišla nalepená nahra a bolo 1:1.
3.set sme tradične nezvládli, no vo 4. sete sme ožili a dokonca si súper musel zobrať time-out za 19:17. Od tohto stavu sme však do konca zápasu získali už iba jeden bod...Myslím, že sme zanechali dobrý dojem a na potvrdenie 3.miesta nám treba ešte raz vyhrať.
14.03.2007
FVT TU Bobrík - VK Vector 0:3 (-15,-21,-15)
Zostava: Majo, Šaro, Kamil, Maroš, Jano, Luťo
Od úvodu zápasu sme sme sa pustili do favorita nebojácne, čo sa vyplatilo. "Bobrov" sme zaskočili kvalitným servisom a následným výborným blokom. Keďže sme z kolíkov zodpovedne bodovali, tak sme si v každom sete vytvorili náskok, ktorý sme bez problémov udržali do konca. Vyhrali sme prekvapivo, no zaslúžene po výbornom výkone. Už ho len zopakovať v pondelok s "KOPOU"...
PS: tabuľka sa po tomto zápase zaujímavo zamotala a na 2. až 4. mieste je 3 kolá pred koncom riadna tlačenica
26.02.2007
VK VECTOR - ZPA 3:2 (-22, 18, 19, -24, 12)
Zostava: Majo, Šaro, Kamil, Maroš, Jano, Luťo (Matúš)
V najsilnejšej zostave sme začali vlažne, čo súper dokonale využil a urobil si v úvode rozhodujúci náskok. V polovici 1.setu prišiel na nahru Matúš a výrazne oživil hru, no set sme už neotočili. Ďalšie dva sety sme hrali výborne a keďže ani súper nezaostával (hlavne v poli chytali aj nemožné), bolo sa na čo pozerať. Vo 4.sete sa im začalo viac dariť aj na sieti a viedli už 15:20. Za tohto stavu prišiel na ihrisko opäť nahrávať Majo (ostal už do konca) a pomohol najmä na bloku. Vyrovnali sme na 24:24, ale posledné dva body získal súper. V tajbrejku sme si našťastie od začiatku udržiavali 2-3 bodový náskok a hlavne kvalitným útokom sme získali dôležitý zápas pre seba. Hrali sme veľmi kolektívne a obetavo, každý z nás hral dobre. Celkovo to bol obojstranne jeden z lepších zápasov.
26.02.2007
KOPA ENG B - VK VECTOR 3:0 (17,13,14)
Zostava: Majo, Vlado, Šaro, Maroš, Kamil, Luťo
Bez komentára.

KOPA ENG B - VK VECTOR 3:1 (12,-26,14,14)
Zostava: Matúš, Šaro, Ľubo, Kamil, Luťo, Jano
Po slabom príjme sme mali slabú nahru. Jedine v druhom sete sme sa trochu prebrali, no potom sme už neboli dôstojným súperom výborne hrajúcej "Kopy". Aspoň sme hneď potom vyhrali mix s prvou Omladinou 3:0.
05.02.2007
KOPA ENG A - VK VECTOR 0:3 (-15,-19,-21)
Zostava: Matúš, Marek z FKK, Šaro, Maroš, Kamil, Luťo
Proti skúsenému súperovi sme hrali zodpovedne a nepripustili sme drámu. Aj keď sme neboli komplet (chýbal Majo, Jano a Ľubo), všetci na ihrisku hrali s chuťou, v pohode a hlavne sme si dobre zatrénovali, lebo posledné dva zápasy nám nevyšli. Na u-čku hral kučeravý Marek z FKK a aj on prispel k dobrému výkonu mužstva.
31.01.2007
VK Vector-FVT TU Bobrík 0:3 (-18,-19,-21)
Zostava: Majo, Šaro, Ľubo V., Maroš, Kamil, Luťo (Matúš)
Aj keď sme boli v plnej sile, tak sme nemali žiadnu šancu. Hrali sme veľmi zle a bez nasadenia.
24.01.2007
ŠKP- VK Vector 1:3 (-21, 18, -15, -18)
Zostava: Majo, Jano K., Maros, Lubo V., Kamil, Luto (Šaro, Matúš)
Veľmi slabý zápas, prispôsobili sme sa súperovi, ktorý hral v nekompletnej zostave. Napriek tomu, že my sme boli v plnej sile (akurát Mech odišiel do Írska, ale prvý krát v tejto sezóne hral Jano Kapusta), tak sme podali podpriemerný výkon. Pochváliť môžem jedine Šara.
Zostava: Majo, Saro, Maros, Lubo V., Kamil, Luto,
Po prvom velmi slabom sete z nasej strany sme sa tochu rozohriali v studenej telocvicni a uz to islo. Mecha som poslal na mix, no nastastie nam nechybal, lebo sme vsetci hrali dobre. Turnaje cez zimu nam pomohli, hoci sme na nich neboli velmi uspesni.
06.01.2007
VK Vector sa zúčastnil na turnaji v Trebišove.
26.12.2006 PRIDANÉ FOTO!!!
VK Vector sa zúčastnil na Štefanskom turnaji vo Vranove.

27.11.2006
VK Vector-KOPA Eng.A 3:1 (-29,17,19,23)
Zostava: Majo, Saro, Maros, Kamil, Luto, Vlado Haas (striedal Matus, Mech nehral)
Čakali sme ťažký zápas, čo sa aj potvrdilo. Súper síce útočil iba troma hráčmi (neskôr iba s dvoma), no mali sme problémy s jeho obranou na sieti, aj v poli. Našťastie sme podali zodpovedný výkon, veľmi dobre zahral náš nahrávač, ktorý dobrými nahrávkami zapojil do útoku všetkých hráčov. Zápas mal dobrú úroveň, zahrali si všetci naši hráči, takže sme boli po zápase spokojní. Odveta bude však ťažká, hlavne keď sa všetci dajú hráči Kopy "A" zdravotne do poriadku."

20.11.2006
Bobrik- Vector 3:0 (24,12,23)
Zostava: Majo, Saro, Maros, Mech, Kamil, Lubo V.
Nestihol som prist z Blavy na zapas, skoda. Mali sme vraj slabý príjem.

13.11.2006
Vector- SKP 3:2 (25:18, 12:25, 23:25, 25:22, 15:7)
Zostava: Matus, Saro, Luto, Kamil, Mech, Lubo Vytykac z Drakov
Prvy krat sme zdolali policajtov, aj ked po vybornom zaciatku sme tradicne vypustili, no v polovici 4. setu sme sa opat chytili (z 10:10 na 15:11) a od tohto momentu sme to uz nepustili. Nehrali sme nejako fantasticky, ale ucelne. Matus nebol zo zaciatku velmi isty, no potom zacal davat viac kolikov a zacali sme vyhravat. V dobrom svetle sa na bloku ukazal Lubo Vytykac z Drakov, aj ked nechodil rychliky, ale metre za hlavu mu z Matusom isli velmi dobre a zopar krat ich takto velmi pekne prekvapili. Suboj o prvu stvorku bude zaujimavy.

16.10.2006 ZPA-Vector 3:0 (13,14,21)
Zostava: Matus, Saro, Mech, Vlado H., Edo, Majo (z FKK)
Hrali sme vo veľmi silne improvizovanej zostave s takmer nulovou sancou na uspech. Ja som nehral, mal som na futbale otras mozgu. Chýbal aj Maroš a Kamil. Podali sme však sympaticky vykon. Oni juniorov nemali, takze sa s nimi da hrat.

08.10.2006 Slavia PU- Vector 0:3
Zostava: Majo, Saro, Maros, Kamil, Luto, Vlado Haas, Matus, Mech, Luto
Nastupili proti nám 12-13- rocny chlapci, chceli ich vyskusat. Traja z nich uz hrali za ziakov, ostatni hrali prvy krat v zivote. Mali tak po 160 cm. Ja som sa ponahlal, aby som stihol z roboty na druhy koniec mesta a po tretej lopte som sa osprchoval a isiel prec. Chceli ist viaceri prec, no siestich statocnych sme tam nechali (bolo nas 9!). Dufam, ze Slavia da nabuduce kadetov ako proti bobrikom, aby sa aspon trochu dalo hrat. V pondelok mame policajtov, dufam, ze ich potrapime.

06.10.2006 VK VECTOR - KOPA Eng B 1:3 (23,-21,-17,-15)
Zostava: Majo, Saro, Maros, Mech, Luto, Kamil (Vlado H, Matus)
Výborný zápas proti veľmi silnému súperovi, ktorí je určite hlavným ašpirantom na titul. Ukázala sa však aj naša sila, hlavne v prvej polovici zápasu keď sme viedli 1:0 a trápili sme ich aj v druhom sete. Neskôr nás už začali brať vážne a my sme ako vždy postupne upadali do letargie, z ktorej sme sa už nedostali.

_______________________________________________________________________________________________________________________________